Сатанівська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область Городоцький район

Графік прийому громадян депутатами Сатанівської селищної ради

БАНДИЛО ЛЮБОВ ВАСИЛІВНА

Виборчий округ №1

День і час прийому: перша, третя п’ятниця місяця з 15 до 18 години

Місце прийому: Сатанівська селищна рада


КАТЕРИНЮК ГАЛИНА АНАТОЛІЇВНА

Виборчий округ №2

День і час прийому: перша, третя п’ятниця місяця з 15 до 18 години

Місце прийому: Сатанівська селищна рада


ЧАЙКОВСЬКИЙ ВАЛЕРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Виборчий округ №3

День і час прийому: перший, третій четвер місяця з 9 до 13 години

Місце прийому: адмінприміщення КП» Сатанівське»


КАЛМИКОВ ВАЛЕРІЙ ВІКТОРОВИЧ

Виборчий округ №4

День і час прийому: перша середа місяця з 16 до 17 години

Місце прийому: Сатанівська селищна рада


ДРОГОРУБ ЛЮДМИЛА БОЛЕСЛАВІВНА

Виборчий округ №5

День і час прийому: перший вівторок місяця з 12 до 15 години

Місце прийому: приміщення КП» Сатанівське»


КОШАЛКО ЮРІЙ ЛЕОНІДОВИЧ

Виборчий округ №6

День і час прийому: перша, третя п’ятниця місяця з 15 до 18 години

Місце прийому: Сатанівська селищна рада


БОДНАРЧУК СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ

Виборчий округ №7

День і час прийому: перший вівторок, четвер місяця з 8.30 до 13.00 години

Місце прийому: Сатанівська селищна рада


ЗАРІЧНА ТЕТЯНА СТАНІСЛАВІВНА

Виборчий округ №8

День і час прийому: друга п’ятниця місяця з 15 до 18 години

Місце прийому: Сатанівська селищна рада


БРАТКЕВИЧ НІНА МИХАЙЛІВНА

Виборчий округ №9

День і час прийому: перша, третя п’ятниця місяця з 12 до 15 години

Місце прийому: Сатанівська лікарня


ОПРЯ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ

Виборчий округ №10

День і час прийому: перший понеділок місяця

Місце прийому: Сатанівська селищна рада


ПАВОНСЬКА АЛЛА БОРИСІВНА

Виборчий округ №11

День і час прийому: перша, третя середа місяця з 13 до 17 години

Місце прийому: с. Сатанівка ,Будинок культури


КУШНІР АРСЕН ІВАНОВИЧ

Виборчий округ №12

День і час прийому: перша, третя п’ятниця місяця з 15 до 18 години

Місце прийому: Сатанівська селищна рада


БОЛЬШУНОВА НАДІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

Виборчий округ №13

День і час прийому: перша, третя п’ятниця місяця з 9 до 14 години

Місце прийому: с. Зверхівці ФАП


ОСТАПЧУК ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Виборчий округ №15

День і час прийому: перша, третя п’ятниця місяця з 9 до 13 години

Місце прийому: Сатанівська селищна рада


ПЕРЧИШЕН АНТОН СТАНІСЛАВОВИЧ

Виборчий округ №16

День і час прийому: перша, третя п’ятниця місяця з 15 до 18 години

Місце прийому: с. Клинове ,школа


КЛІМОВА ОКСАНА СТЕПАНІВНА

Виборчий округ №17

День і час прийому: перша, третя середа місяця з 15 до 18 години

Місце прийому: с. Клинове ,приміщення сільської ради


КУЗЬМОВ СЕРГІЙ ЛЕОНІДОВИЧ

Виборчий округ №18

День і час прийому: перший понеділок місяця з 9 до 11 години

Місце прийому: с. Клинове приміщення сільської ради


ЯКУБИШЕН АРКАДІЙ СТАНІСЛАВОВИЧ

Виборчий округ №19

День і час прийому: перша, третя п’ятниця місяця з 15 до 18 години

Місце прийому: с. Клинове ,сільська рада


КОТОВИЧ ВОЛОДИМИР ВІКТОРОВИЧ

Виборчий округ №20

День і час прийому: другий, четвертий вівторок місяця з 15 до 18 години

Місце прийому: с. Іванківці вул..Слободяна,60


ЯКИМОВИЧ АЛЛА ВОЛОДИМИРІВНА

Виборчий округ №21

День і час прийому: перший,третій вівторок місяця з 13 до 16 години

Місце прийому: с. Іванківці, сільська рада


МІЛЬЧУК РУСЛАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Виборчий округ №22

День і час прийому: перша, третя п’ятниця місяця з 15 до 18 години

Місце прийому: с. Іванківці ,ЗОШ


НЕДБАЛЬСЬКА СВІТЛАНА МИХАЙЛІВНА

Виборчий округ №23

День і час прийому: перша, третя п’ятниця місяця з 15 до 18 години

Місце прийому: с. Іванківці вул. Слободяна,60


ДЯЧОК ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА

Виборчий округ №24

День і час прийому: перша, третя п’ятниця місяця з 15 до 18 години

Місце прийому: с. Іванківці вул.Слободяна,60


ЦИМБАЛ ВАДИМ ГРИГОРОВИЧ 

Виборчий округ №25

День і час прийому: перша п’ятниця місяця з 15 до 17 години

Місце прийому: Сатанівська селищна рада


ДРОГОРУБ ЮЛІЯ АНТОНІВНА  

Виборчий округ №26

День і час прийому: четверта п’ятниця місяця з 15 до 17 години

Місце прийому: Сатанівська селищна рада