Streetball серед дівчат у Сатанівській ЗОШ

09 березня у спортзалі Сатанівської ЗОШ відбувся незвичайний спортивний захід — змагання серед дівчат по правилах вуличного баскетболу (streetball). Як сказав у своєму виступі директор школи Іжицький В. Т., такі змагання важливі не лише для Сатанівської школи,  але і для розвитку жіночого баскетболу в Україні в цілому.

Спортсменки змагались за три види нагород: кубок молодшої ліги, кубок старшої ліги і суперкубок.

Переможцем молодшої ліги стала команда 7 класу "Громовиці", яка у фінальній грі обіграла команду 6-Б класу "Блискавка".

У фінальному протистоянні старшої ліги зійшлись команди 9-А та 9-Б класу. Сильнішою стала команда "Смайл" 9-А класу.

В матчі за суперкубок переможцю старшої ліги  спробувала протистояти збірна команда молодшої ліги. Проте, команда "Смайл" і тут виявилась сильнішою.