Напередодні свята – Дня місцевого самоврядування, яке відзначається в нашій державі 7 грудня, служителів самоврядних структур області привітали на урочистостях.

У сесійній залі Будинку рад зібралися кращі представники органів місцевого самоврядування, ті, хто своєю наполегливою працею, енергією та професіоналізмом творить історію місцевого самоврядування Хмельниччини.

Працівників місцевого самоврядування краю – представників окремих з 377 сільських, 24 селищних, 13 міських, 20 районних і обласної рад привітала перший заступник голови Хмельницької обласної ради Неоніла Андрійчук та голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук.

Голові нашої громади Собкову Альберту Івановичу оголошено подяку Прем’єр-Міністра України за сумлінну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування.

Детальніше на сайті Хмельницької обласної ради: за посиланням