7 грудня Україна відзначала День місцевого самоврядування.

У концертному залі Сатанівського міського Будинку культури зібрались працівники місцевого самоврядування з усієї Сатанівської громади. У своєму вітальному слові селищний голова Собков Альберт Іванович  подякував усім, хто долучився до створення і розвитку нашої об’єднаної територіальної громади, всім тим, хто своєю щоденною працею вносить вклад в її розбудову, не просто як однієї з багатьох інших в Україні, а як однієї з найкращих і найзразковіших громад.

Кращі працівники були нагороджені Грамотами Сатанівської селищної ради. Це: Нищенко Г.С., Зарічна Т. С., Загайкевич О. Й., Бурячок М. В., Дахновець А. В. Нагороджені привітали колег зі святом, а особливо селищного голову Собкова А. І., котрий напередодні отримав Подяку від Прем’єр-Міністра України.

За свій вагомий внесок у створення і подальшу всебічну підтримку у розбудові нашої громади, Подякою Сатанівської селищної ради нагороджена Хоменко Марія Василівна, волонтер від громадської організації  "Агенція комунікацій і розвитку "Аспект громади".

Свої виступи присутнім подарували співаки та танцювальні колективи громади.