9 вересня на спортивному майданчику Клинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов загальношкільний захід — Олімпійський забіг

Присвячений він був закриттю Олімпійського тижня. Всі учні школи взяли участь у заході. Урочисте право запалити олімпійський вогонь було надано директору школи Перчишину А. С., який передав олімпійський символ наймолодшим учасникам заходу — першокласникам.

Даний захід можна назвати естафетою мирного пробігу, що символізує фізичне здоров’я, спільність інтересів та єднання людей.
Ще школярі переконані, що це пропагандистський пробіг, щоб привернути увагу до здорового способу життя і пропагувати спорт і фізичну культуру серед односельчан.

У другій половині дня у школі було проведено спортивні змагання між учнями 6-7, 8-9 класів.

З гарним настроєм та купою позитивних емоцій учні  повертались додому.