Свято св. Миколая у Сатанівській ЗОШ

19грудня до Сатанівської ЗОШ завітала команда казкових персонажів на чолі з Дідом Морозом та Снігуронькою. Діти з радістю зустрічали довгоочікуваних гостей. Дід Мороз з онучкою разом із дітьми створювали атмосферу новорічного свята. Своїми співами, танцями, хороводами і бадьорим настроєм вони запалили вогні святкової ялинки.

Глядачі з радістю аплодували запальному піратові, який показував веселі та  смішні фокуси.

Також до святкової зали завітав Святий Миколай. Учні 1-4 класів  по черзі заспівали, розповіли віршики про нього… Св. Миколай з радістю вислухав їх та вручив подарунки, які вони заслужили за цей навчальний рік, та застеріг, щоб поводили себе чемно — бо хто добре себе поводить, той отримує від св. Миколая подарунки, а для нечемних дітей в нього приготовані різки.