Форум місцевого самоврядування«Секторальні реформи в призмі децентралізації: освіта, охорона здоров’я, соціальний захист населення, адміністративні послуги»

«Секторальні реформи в призмі децентралізації: освіта, охорона здоров’я, соціальний захист населення, адміністративні послуги», який проводить Асоціація міст України». Під такою назвою у рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який фінансується USAID, проходив Форум місцевого самоврядування 22-23 листопада 2016 року у м. Івано-Франківськ.

У його проведенні брали участь представники галузевих міністерств, профільних парламентських комітетів, органів місцевого самоврядування та експерти. Зокрема, присутні заступник голови – керівник апарату ОДА Валерій Крецул, голова обласної ради Олександр Сич, голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець, заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк, народний депутат України Юрій Соловей, представники  Асоціації міст України.

Сатанівську селищну раду на даному заході представляли:

селищний голова Собков Альберт Іванович,

заступник селищного голови Бурячок Михайло Володимирович,