НВК села Кам'янка відзначив свято першого дзвоника

Святкова лінійка почалась о 9:00 на площадці біля школи. Привітати учнів і вчителів з початком нового навчального року прийшли:

• староста сіл Кам'янка і Спасівка — Загайкевич О. Й.,
  • керуюча справами виконавчого комітету Сатанівської селищної ради — Твардовська Ж. В.,
  • депутат Городоцької районної ради, представник компанії "Епіцентр К" — Якубовський В. В.,
  • представник римо-католицької релігійної громади — отець Марцін.

Свято починалось з виступу директора НВК — Цюри О. Б., який окрім слів привітання, вручив похвальні листи п'ятьом учням, котрі відзначились відмінними результатами у навчанні в попередньому навчальному році:

• Мерві Ірині,
  • Швець Валентині,
  • Шулимі Оксані,
  • Єрьоміній Альоні,
  • Смолінській Христині.

Учні першого класу отримали подарунки від народного депутата України Гереги О. В — учнівські набори, а від представника римо-католицької церкви усім учням було передано зошити і ручки. Окрім цього священник благословив учнів на початок нового навчального року і вручив кожному іконки Божої Матері.

Після свята учні розійшлися по класах на перший урок, на який покликав їх перший дзвоник у руках учениці першого класу Куликової Тетяни, у супроводі учня дев’ятого класу Боварського Олексія.