Юні клинівчани – переможці районного конкурсу читців Шевченківської поезії

Дата: 18.03.2017 19:04

Щовесни на початку березня в нашій державі вшановують пам'ятьВеликого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. З цією ж метою 16 березня 2017 року  у Городоцькій школі І-ІІІ ступенів № 4 було проведено районний  конкурс читців Шевченківської поезії.  Близько 60 учнів  разом із своїми наставниками прибули   того дня у районний центр, щоб вшанувати пам'ять великого сина українського народу, творчість якого була й залишається невичерпною скарбницею народної мудрості.

Конкурс був покликаний популяризувати творчість Кобзаря, а також залучити якомога більше учнівської  молоді до мистецько-культурних заходів, які проводяться з метою активізації естетичного та патріотичного виховання підростаючого покоління.

Клинівську загальноосвітню школу  на конкурсі представляли троє учнів: учень 3 класу Фандира Богдан із поезією « Тополя», учень 7 класу Козак Владислав із поезією « І мертвим, і живим..» та учениця 9 класу Москалюк Анастасія із поезією «Лілея».

Кожен учасник сходив зі сцени під бурхливі оплески глядачів. Своєю акторською майстерністю та вмінням декламувати юні клинівчани вразили не тільки присутніх, а й поважних членів журі. Таким чином, усі учасники стали переможцями конкурсу  у своїй віковій категорії.

Фандира Богдан, учень 3 класу Клинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – І місце у молодшій віковій категорії.

Козак Владислав, учень 7 класу Клинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – І місце у середній віковій категорії.

Москалюк Анастасія, учениця 9 класу Клинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – І місце у старшій віковій категорії.

Адміністрація Клинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та педагогічний колектив школи щиро вдячні всім дітям за участь у конкурсі та заслужену перемогу, за небайдужість та велику любов до України, за гідну шану пам’яті славного сина нашого народу – Великого Кобзаря.