Фестиваль народного танцю «Вихиляс»

У  Хмельницькому палаці творчості для дітей та юнацтва відбулося справжнє свято  - обласний фестиваль народного танцю «Вихиляс» колективів  загальноосвітніх та позашкільних  навчальних закладів. У фестивалі взяло участь 49 колективів Хмельниччини.  З вітальним словом виступила Жолобок Наталія Володимирівна – заслужений працівник освіти України, заступник директора з навчальної роботи Хмельницького обласного Центру науково – технічної творчості учнівської молоді.

Сатанівську ОТГ представляв зразковий аматорський колектив с. Клинове «Барвінок». Юних артистів вразило   дійство своєю масштабністю та великою організаторською роботою. З виступу барвінчата їхали додому веселі та задоволені, хоч і трохи втомлені. Вони від щирої душі дякують голові Сатанівської селищної ради Собкову А.І., директору Клинівської ЗОШ Перчишину А.С. та педагогу-організатору школи, художньому керівнику зразкового танцювального колективу «Барвінок» Клімовій Оксані Степанівні за величезну моральну підтримку та  організацію поїздки.