Клинівчани щедро надсилають Різдвяні вітання впродовж всіх святок

12 січня учні Клинівської школи влаштували святковий Різдвяний концерт для своїх батьків, учителів , родичів. А 13 січня колектив із Клинового завітав до Сатанівської селищної ради, де їх радо зустрів голова  Собков А.І. із всім колективом селищної ради. Колядники від душі заспівали колядок, щедрівок, жартували і щиро зичили господарям  миру, достатку, здоров'я, добробуту та щасливо дочекатися наступного  Нового року: «Дай Бог діждати року Нового».  Колядникам господарі щедро віддячили за коляду теплим словом, подарунками і добрими побажаннями.

Того ж дня колядники завітали до Клинівських осель, до організацій, що розміщені у с. Клинове.

14 січня із вітальними словами та колядою учасники Клинівського колективу завітали до храму Святого пророка Іллі, привітали усіх парафіян із Новим роком та Різдвом Христовим, а ще із великим задоволенням привітали настоятеля храму отця Василія із іменним днем і подякували йому за його особливу і відповідальну працю.

«Хай зерна цієї любові, що ви посіяли в наших  серцях, проростатимуть плодами милосердя і добра на Славу Божу».

17 січня фольклорний колектив «Барвінок» взяв участь у фестивалі колядок, що відбувся у Городоцькому РБК, де також отримали гучні гарячі оплески від вдячних глядачів.