З нагоди 25-ї річниці Незалежності України, 21 серпня 2016 року відбувся святковий концерт у с. Клинове

Дата: 22.08.2016 20:59

Біля сільського Будинку культури  зібралося чимало  жителів села.

Зі  словами вітання перед глядачами виступила староста села Янкова Ірина Григорівна, де були сказані щирі слова подяки усім, хто вкладає в Україну свою працю, свою душу, інтелект, хто захищає її від ворога, хто примножує її багатства і славу.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих воїнів, які сьогодні пожертвували своїм життям на сході України, захищаючи її  сувереність.

Учасниками бойових дій Пазій І.В., Манєнков М.А. та Мурава Ю.А., Павельчук В. А. до пам’ятників загиблим воїнам було покладено вінки.

Сільський бібліотекар Кикеля О.П. підготувала  тематичну виставку декоративно-прикладного мистецтва.

Також цього дня пролунало чимало  пісень з уст місцевих талантів, присвячених актуальним подіям сьогодення. І, як завжди, усіх порадували своїми прекрасними танцювальними композиціями учасники зразкового танцювального колективу «Барвінок».

А на завершення  програми, як підсумок заходу,  прозвучала молитва про Україну «БОЖЕ ВЕЛИКИЙ ЄДИНИЙ».