Всесвітній день боротьби зі СНІДом

З нагоди  Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у Клинівській ЗОШ І-ІІІ       ступенів проведено зустріч учнів 7-11 класів із лікарем сільської  амбулаторії Орловою Т.В. Зустріч організували педагог-організатор школи Клімова Оксана Степанівна та Міністр екології та охорони здоров’я школи, учениця 9 класу Шкандюк Ольга.

Присутніх вразили факти про те, що в Україні серед країн Східної Європи і Центральної Азії ступінь поширеності ВІЛ/СНІД найвищий. Щодня в Україні реєструється 48.5 випадків захворювання ВІЛ-інфекцією. Також в Україні зростає кількість ВІЛ-інфікованих жінок.

Тетяна Володимирівна Орлова у доступній формі розповіла учням про наслідки жахливої хвороби та про те, як її уникнути.

До уваги учнів було представлено документальний фільм «СНІД».

Усім присутнім прикріпили червоні стрічки- символ солідарності із ВІЛ-позитивними та хворими на СНІД.

Оскільки 1 грудня – Всесвітній  день порозуміння з ВІЛ-інфікованими, захід було проведено з метою усвідомлення небезпеки, яку несе СНІД, і для того, щоб зробити все можливе аби уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної хвороби, бо СНІД може увійти практично в кожен дім і в кожну сім'ю. І всім треба пам'ятати, що єдина людина, хто може нас врятувати від СНІДу, – це ми самі.

Для учнів 7  класу соціальним педагогом та психологом школи  було проведено тренінгове заняття „Захисти себе сам”.