"Рідна мова - серця мого подих"

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Українська мова, одна з найбагатших, наймилозвучніших в індоєвропейській мовній сім’ї; пройшла нелегкий, тернистий шлях, поки стала державною в незалежній Україні.

В Сатанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів 23 лютого з нагоди Дня рідної мови відбувся виховний захід «Рідна мова – серця мого подих», який підготували учні 3-Б класу. Діти активно готувалися до свята, із задоволенням виступали на сцені. Гостям намагалися довести, що знати рідну мову – наш священний обов’язок, а знати мову народу, серед якого живеш, – це вияв поваги до цього народу.

?Також на свято завітала "Українська мова", яка перевіряла маленьких глядачів на знання рідної мови.

Згадали про найвідоміших письменників України: Тараса Шевченка, Лесю Українку, Івана Франка.

Звертаємось до всіх українців: Любіть, вивчайте, збагачуйте українську мову!