1 вересня 2016 року подвір’я Клинівської ЗОШ І-ІІІ ст. знову зустріло гамірливу дітвору.

Дата: 02.09.2016 08:54

Фото без описуУ символічні рушникові ворота на свято завітало десятеро першокласників із своєю першою учителькою Людмилою Володимирівною Колєснік  та  випускники із класним керівником Юлією Петрівною Попіль.  До школярів   звернувся директор школи Перчишин Антон Станіславович, який  побажав  учням успішного навчання  та вручив відмінникам похвальні листи. На Святі знань були присутні почесні гості: настоятель храму протиієрей Отець Василій, староста села Янкова Ірина Григорівна, секретар Сатанівської селищної ради Бандило Любов Василівна, депутат районної ради Андрійчук Анатолій Семенович, представник групи компаній «Вітагро» керуючий відділком у с. Клинове Чернишов Степан Григорович та представник ТОВ «Кернел» Гржибовська Галина Олександрівна. У своїх виступах гості висловлювали щирі побажання учням та вручили подарунки першокласникам. Учнів та гостей свята своїми талантами потішиши ансамбль танцю «Барвінок», солісти Альона Одукалець, Ірина Якубишена та Олександра Боднар та герої із казок, ролі яких виконували Карина Нищенко, Антон Фурман, Анна Остапчук та Анастасія Бандура.

В народі кажуть, що гарна прикмета для тих , хто вирушає в дорогу, - пройти під рушниками, адже вони приносять щастя і є вірним дороговказом. Отож у День учням подарували дивовижну можливість – увійти у рідну школу через рушникові ворота, ворота щастя!