Святкування першого дня села на території громади

Дата: 01.08.2016 12:58

Фото без опису31 липня 2016 року вперше було відсвятковано свято села на території новоствореної Сатанівської громади — святкувало село Клинове.

У неділю у центрі села, біля сільського будинку культури, було весело та людно. Свято розпочалося розвагами для дітей, конкурсами, іграми, охочі могли пострибати на батуті. Для дорослих була організована виставка виробів народних умільців села. Святкове дійство продовжив святковий концерт, організований працівниками будинку культури. Вкотре свій високий професійний потенціал продемонстрував  танцювальний колектив «Барвінок».

На святі були присутні голова громади Собков Альберт Іванович, а також виконавчий комітет Сатанівської селищної ради.

Крім того участь прийняли:

• представники від народного депутата Гереги О. В. — Якубовський В. В та Андрійчук А. С.
  • представники від народного депутата Лабазюка С. П. — Чернишов С. Г. та Сліпчук В. М.
  • представниця Агро ТОВ «Кернел» — Гржибовська Г. О.
  • представники духовенства.